«بوستان گفتگو» ایستگاه آخر جیب‌بر مترو

«بوستان گفتگو» ایستگاه آخر جیب‌بر مترو

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ عباس کرمی فرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت از دستگیری جیب‌بر سابقه‌دار در مترو و کشف تلفن همراه خبر داد و گفت: متهم به ۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

فرمانده یگان انتظامی مترو تهران گفت: در پی افزایش سرقت در ایستگاه‌های مترو موضوع به کلیه مأموران مستقر در ایستگاه‌های مترو تهران اعلام و گشت زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان افزایش داده شد.

وی با بیان اینکه مأموران مستقر در ایستگاه مترو روز هفتم آبان ماه به مردی که در حال پرسه زنی بی هدف در مترو بوستان گفتگو بوده، مشکوک شدند افزود: مراقبت‌های ویژه آغاز شد تا اینکه مأموران متهم را در حال سرقت از شهروندی با استفاده از ازدحام جمعیت مشاهده کرده و سریعاً وارد عمل شده و متهم را غافلگیر و دستگیر کردند.

فرمانده یگان انتظامی مترو تهران بیان کرد: در بررسی اولیه از متهم یک عدد تلفن همراه سرقتی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد و متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود و ۵ فقره سرقت به روش جیب بری در ایستگاه‌های مترو تهران اعتراف کرد.

سرهنگ کرمی با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مالباختگان ادامه دارد خاطرنشان کرد: متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *