۱۳ آبان موعد دوباره برای اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی است

۱۳ آبان موعد دوباره برای اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی است

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، درباره‌ برنامه‌های روز دانش‌آموز گفت: برای این ایام برنامه‌های متنوعی از جمله رویداد مدرسه‌ای «نوجهان» که در سراسر کشور برگزار شد را تدارک دیدیم تا دانش آموزان با مفهوم استکبار آشنا شوند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان با اشاره به ابتکارات دانش‌آموزان در مضووع استکبارستیزی، گفت: در نظر داریم تا در روز ۱۰ آبان ماه دست‌سازه‌ها، پلاکاردها و اِلمان‌هایی را آماده کنیم تا نوجوانان در سراسر کشور بتوانند پیام خودشان را در مسیر راهپیمایی به گوش مردم و جهانیان برسانند.

وی در ادامه با اشاره به این که این روزها پیام‌های افول استکبار به روشنی قابل مشاهده است، بیان کرد: وقایع هفته‌های اخیر به خصوص در رابطه با اتفاقات غزه و موضع‌گیری‌های کشورها، تکلیف را روشن کرده است.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: به امید خدا در روز ۱۳ آبان دانش آموزان در راهپیمایی حضور پیدا خواهند کرد و این روز موعدی دوباره برای اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی خواهد بود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *