رسیدگی سریع و دقیق باعث بازدارندگی از تخلفات می‌شود

رسیدگی سریع و دقیق باعث بازدارندگی از تخلفات می‌شود

به گزارش گروه قضایی خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران، گفت: امروز مقامات و مسئولان کشوری و لشکری از اثرگذاری تعزیرات حکومتی تشکر می‌کنند و این مدیون اقدامات و عملکرد همکاران و تلاش و حضور میدانی مؤثر سازمان در بازار است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به تغییرات مدیریتی با رویکرد جوان‌گرایی، افزود: لازمه رسیدن به اهداف سند تحول سازمان این است که روسای شعب ما رویکرد مطالبه گری و حضور در میدان را ادامه دهند تا صدور و اجرای احکام با نهایت دقت و در کمترین زمان ممکن اجرا شود.

اصانلو با بیان این مطلب که نگاه فعلی دولت به ارتقای عملکرد سازمان تعزیرات است و مصوبه سران قوا و همچنین همکاری در تصویب ساختار سازمان پس از چندین سال، گواه این مطلب است؛ گفت: اگر تفکر مانند گذشته این بود که قاضی پشت میزش بنشیند و فقط به گزارش‌ها رسیدگی کند، اثرگذاری در بازار صورت نمی‌گیرد اما رویکرد فعلی تعزیرات حکومتی این است که رسیدگی سریع و دقیق باعث بازدارندگی از تخلفات می‌شود.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به فلسفه تشکیل این سازمان در ایجاد ثبات بازار، گفت: در پرونده خودرو اگر تعزیرات حکومتی با اولویت یک شعبه ویژه و ملی تخصصی را برای رسیدگی به همه پرونده‌های خودرو اختصاص نمی‌داد، قطعاً هم روند رسیدگی طولانی می‌شد و هم مردم در این مسیر نمی‌توانستند به خواسته به حق خود برسند.

اصانلو از مدیرکل جدید تهران خواست تا گشت‌ها هدفمند و میزان مجازات پرونده‌ها بازدارندگی داشته باشد تا مردم عملکرد تعزیرات را احساس کنند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ضمن قدردانی از زحمات آقایی، از جعفری نسب مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی شهر تهران خواست تا با رویکرد مطالبه گری و حضور میدانی و همچنین با ایجاد فضای همدلی و دوستی، شرایطی را فراهم کند تا همکاران هر روز با تعصب سازمانی بیشتری با اعتقاد و از عمق وجود به مردم خدمت کنند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات «فرزاد آقایی» قدردانی و حکم انتصاب «احمد جعفری نسب» مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران به وی ابلاغ شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *