کوتاه از مناطق پایتخت| از شمارش معکوس افتتاح پل تقاطعی در جنوب تهران تا مزین شدن بزرگراه شمال تهران به تمثال شهدا

کوتاه از مناطق پایتخت| از شمارش معکوس افتتاح پل تقاطعی در جنوب تهران تا مزین شدن بزرگراه شمال تهران به تمثال شهدا

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس‌،گزیده ای از اتفاقاتی که در روز شنبه ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۲ در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران رخ داده است را مرور می‌کنیم.

*شمارش معکوس برای اتمام پروژه پل تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله سعیدی

با احداث پل تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله سعیدی ، خیابان های واقع در طرفین حریم خط راه آهن تهران_اهواز در دو منطقه به خیابان های متناظر، متصل خواهد شد.

رضا سیفی شهردار منطقه ۱۷ اعلام کرد: در پی اجرای این پروژه، شهروندان دو منطقه ۱۷ و ۱۸ امکان دسترسی ایمن به منطقه همسایه خود را به صورت سواره رو و پیاده رو خواهند داشت همچنین طول دسترسی ها بین دو منطقه، به طور متنابهی کاهش خواهد یافت.

*‫پیشرفت عملیاتی شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) تا ۲ ماه آینده

با وجود تعدد معارضات ملکی و تاسیساتی پیشرفت ۱۲ درصدی پروژه شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) به دست آمده است.

‫هادی حق‌بین، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در این خصوص گفت: تا به امروز بخشی از معارضین وزارت دفاع، ارتش و آموزش و پرورش رفع و برنامه ریزی جدید در دست تهیه است. برای پیشبرد این مهم لزوم افزایش جبهه‌های کاری و همچنین اکیپ‌های اجرایی در مقاطعی که معارضین آنها رفع شده، وجود دارد.

*بزرگراه یادگار امام (ره) مزین به تمثال شهدا شد

به منظور هویت‌بخشی به سیمای شهر و حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت نصب تمثال شهدا در بزرگراه ها و معابر شهری اجرا می شود .

مهدی صالحی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ تهران گفت:تمثال شهدای گران‌قدر به روش چاپ دیجیتال روی فلز که از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است، نقش بست و در معابر نصب شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *