«لیونل مسی» امکان بازگشت به بارسلونا را رد کرد

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه لیونل مسی در اولین فصل حضور خود درخشش خیره کننده‌ای داشته است احتمال بازگشت قرضی به بارسلونا را رد کرد. در فصل تابستان یک مثلث رقابتی متشکل از «بارسلونا»، «اینترمیامی» و «الهلال» برای جذب مسی شکل گرفت که نهایتاً میامی گوی رقابت را از دیگر تیم‌ها ربود و اکنون اخبار مختلفی مبنی بر شکل گیری مجدد چنین رقابتی مطرح شده است.

فصل عادی لیگ فوتبال آمریکا (MLS ۲۰۲۳) ماه گذشته به پایان رسید و با توجه به اینکه اینتر میامی به مرحله «پلی‌آف» راه پیدا نکرد، آنها تا فوریه رقابت‌ها باز نخواهند گشت.

در گذشته بازیکنان مطرحی همچون «دیوید بکهام» و «تیری آنری» در چنین شرایطی در حدفاصل بین دو فصل از MLS به اروپا بازگشته‌اند و هواداران بارسلونا امیدوار بودند که مسی اسطوره باشگاهشان هم چنین تصمیمی بگیرد.

لیونل مسی ۳۶ ساله در گفت و گویی با روزنامه «اکیپ» گفته است: او دیگر چه به صورت قرضی و چه به صورت دائمی هرگز به اروپا باز نخواهد گشت. او از حضورش در فوتبال آمریکا رضایت دارد و گفته است بعد از آنکه یک دوران فوق‌العاده را در اروپا گذرانده‌ام اکنون که به آمریکا آمدم قصد بازگشت ندارم.

او در حال حاضر یازده گل و پنج پاس گل در چهارده بازی در اینترمیامی به ثمر رسانده است و هفته گذشته هم هشتمین توپ طلای خود را به دست آورد و بر قله فوتبال دنیا ایستاد.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *