تعجب علی خطیر از نحوه انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال

به گزارش خبرنگار مهر، علی خطیر امروز جمعه در تازه ترین گفت و گویی که در مورد شرایط این تیم داشت به درگیری های بین سرمربیان استقلال و پرسپولیس و نحوه انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اشاره کرد.

از نحوه انتخابم تعجب کردم

وی در مورد نحوه انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من هم تعجب کردم که بعد از شش – هفت سالی که در فوتبال ایران هستم از من دعوت کنند و رزومه بخواهند. من خودم لذت بردم از این کار و برایم جالب بود. ندیده بودم که چنین اتفاقی در فوتبال رخ دهد.

پرسپولیسی ها شروع کننده درگیری بودند

علی خطیر به درگیری های لفظی بین سرمربیان استقلال و پرسپولیس هم اشاره کرد و گفت: شروع این ماجرا از طرف ما نبوده است. من توصیه کردم که وارد این ماجرا نشوند اما متاسفانه دوستان من در باشگاه پرسپولیس سهوی و یا عمدی این کار را شروع کردند و ادامه دادند. استوری گذاشتند و گفتند که اینها دروغ است و همه اش الکی است. ما را متهم کردند به کار خلاف. این زیبنده باشگاه پرسپولیس نبود.

تاکتیک اینها همین است!

سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری صحبت هایی مطرح کرد که من نپسندیدم. اصلا کارشان خوب نبود. من شنیده ام که این دوستان تاکتیک شان است که فضا را به سمتی ببرند که بتوانند از آن امتیاز جمع کنند. مقصر این اتفاقات باشگاه پرسپولیس است. استقلال در هیچ تحرکاتی که در این مدت اتفاق افتاده شروع کننده نبوده و خویشتنداری کرده است. اما وقتی فضا به سمت توهین و افترا می رود دیگر قابل سکوت نیست.

با علم به مشکلات باشگاه استقلال آمدم

من می دانستم که فضای باشگاه استقلال چگونه است. با علم به مشکلات و کمبودهای این باشگاه به نیت کمک آمدم و احساس کردم دینی به این باشگاه دارم که باید ادا کنم.

تمام رقم ها در باشگاه استقلال واقعی است

قراردادهای سنگین در باشگاه استقلال محصول سوء مدیریت است. دوستانی که این قراردادها را بسته بودند هم به نیت کمک این کار را کردند. تنها باشگاهی که قانون سقف قرارداد را رعایت کرده استقلال است. تمام رقم ها واقعی است. باشگاه های دیگر به سقف نمی رسند. این سقف برای چهار – پنج تیم است. چند باشگاه هزینه های هنگفت دارند. ما فوتبال را گران کرده ایم. فوتبال افسارگسیخته گران شده است.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *