دستگیری ضارب مأمور آتش‌نشانی تهران در کمتر از ۲۴ ساعت

دستگیری ضارب مأمور آتش‌نشانی تهران در کمتر از ۲۴ ساعت

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فرد ضارب یکی از کارکنان آتش نشانی در پارک سرخه حصار خبر داد.

برابر گزارش واصله ماموران از وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به جرح در در محدوده پارک جنگلی سرخه حصار مطلع و مشخص شد احدی از پرسنل ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در پارک توسط اراذل و اوباش مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته که بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود.

در تحقیقات اولیه مشخص شد سرنشینان یک دستگاه خودرو پس از ورود به محوطه ایستگاه آتش نشانی و در شرایطی که مامور ایستگاه قصد کمک رسانی به سه خانم جوان را داشته ، با ضربه چاقو مامور ایستگاه آتش نشانی را مجروح و به سرعت از محل متواری شدند.

در تحقیقات از سه خانم جوان، آنها در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که دو جوان در شرایطی غیر طبیعی قصد ایجاد مزاحمت برای آنها را داشته ؛ به همین علت هر سه نفرشان به قصد کمک خواستن وارد محوطه ایستگاه آتش نشانی می شوند که در ادامه مامور ایستگاه مورد حمله قرار می‌گیرد.

هم‌زمان با شناسایی خودرو متهمین ماموران اطلاع پیدا کردند که اوباش در محدوده خیابان پیروزی با دو موتورسوار نیز درگیر و اقدام به نزاع نموده‌اند.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی مخفیگاه متهمان عوامل انتظامی موفق به دستگیری یکی از اراذل و اوباش شدند.

متهم دستگیر شده در اعترافات اولیه صراحتا به مشارکت در هر دو فقره درگیری اعتراف و اقدامات جهت دستگیری دومین متهم پرونده نیز در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است تمامی افراد حادثه دیده در مراکز درمانی تحت درمان هستند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *