جواب کسی که به بزرگتر احترام نمی گذاردرا نمی دهم/باید متحد بمانیم

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از تساوی دو – دو پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: نتیجه‌ای نبود که انتظارش را داشتیم. خیلی خوب شروع کردیم اما روی ضد حمله گل خوردیم. نفت آبادان در فاز حمله، بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد. با سرعتی که به بازی می‌دادند ایجاد موقعیت می‌کردند.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان خود در نیمه دوم افزود: در نیمه دوم تسلط خوبی روی بازی داشتیم که دو گل هم زدیم اما در ثانیه‌های آخر هم برنده بودیم که متأسفانه اسیر اتفاقات بازی شدیم. بیشتر از ۳ یا ۴ بار روی دروازه ما نیامدند اما دو گل خوردیم که شاید باید یک بازنگری روی فاز دفاعی خودمان داشته باشیم.

او درباره ضعف گلزنی تیمش تاکید کرد: در گلزنی مشکل داریم که باید بیشتر تمرکز کنیم. نمی‌توانیم ۷ – ۸ موقعیت گل در هر بازی داشته باشیم و یکی دو تا را گل کنیم. در چنین شرایطی کار سخت می‌شود اما در وضعیت فعلی موجودی ما همین است و باید بیشتر تمرین و تلاش کنیم تا این نقطه ضعف را پوشش دهیم.

او درباره تصمیمات داور مسابقه گفت: صحنه گلی که ما خوردیم را ببینید توپ کامل از خط رد نشد اما در هر صورت بازی راحتی برای قضاوت نبود و در مجموع فکر می‌کنم که آقای صفایی قضاوت خوبی داشت. این صحنه را باید کارشناسان ببینند.

سرمربی سرخپوشان درباره صحبت‌های جواد نکونام علیه او تصریح کرد: شروع کننده این مساله ایشان بود. جواب کسی که بلد نیست به بزرگ‌تر خود احترام بگذارد و یاد نگرفته را نمی‌دهم. همین جا موضوع را تمام شده می‌دانم. امیدوارم که حداقل فوتبالی‌ها و همه مربیان بتوانند یاد بگیرند که احترام بگذارند. این مساله موضوعی است که باید به آن توجه کرد، چیزی است که در فوتبال ما کمتر به آن پرداخته شده است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جدال‌های رسانه‌ای با سایر سرمربیان یادآور شد: قبلاً هم بوده است اما به نظرم مسأله‌ای که امسال تیم را اذیت می‌کند، مشکلات و مسائل داخلی تیم است. همیشه این مسائل بوده و باید بتوانیم مشکلات خودمان را حل کنیم. این فقط بازیکنان و مربیان نیستند و اجزای دیگر هم دارد و باید با ایجاد آرامش فضای خوبی برای کار کردن ایجاد کرد. فضا مهیا باشد، آرامش و تمرکز بازیکنان بیشتر می‌شود و بر روی مسائل فنی هم تأثیر می‌گذارد.

گل‌محمدی همچنین درباره وضعیت تیم پرسپولیس و پرداختی بازیکنان گفت: درصدی از آپشن‌های بازیکنان ما پرداخت شد. نمی‌خواهم درباره این مسائل اینجا صحبت کنم چون جای مناسبی نیست اما این اتفاق دیروز افتاد.

او درباره ۱۰ نفره شدن نفت آبادان تاکید کرد: وقتی این اتفاق رخ داد تیم ما فشار آورد و توانستیم حریف را تحت فشار بگذاریم، اتفاقات به سود ما رقم خورد. در نیمه دوم که نیمه خوبی بود، بازی یک‌طرفه شد و در مجموع بچه‌های ما خیلی خوب بودند. در ایجاد موقعیت و حفظ توپ خوب بودیم اما متأسفانه آن جایی که باید کار را تمام می‌کردیم و نگذاریم کار به اینجا بکشد خوب نبودیم، ضعف داشتیم و بی تمرکز کار کردیم. صحنه آخر هم واقعاً صحنه‌ای نبود که تبدیل به گل شود، بازی را خوب اداره می‌کردیم اما متأسفانه این اتفاق افتاد و گل خوردیم.

گل محمدی درباره احتمال برگزاری دیدارهای سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی گفت: چمن پس از ماه‌ها تلاش به اینجا رسیده است و اگر بازی‌های سپاهان و حتی نساجی هم به آزادی منتقل شود فشار زیادی به این چمن وارد خواهد شد. نگهداری آن سخت‌تر می‌شود. فکر اساسی شود.

سرمربی پرسپولیس درباره فشار روی او و تیمش با دو تساوی یادآور شد: لیگ مانند ماراتن است. با وجود همه سختی‌هایی که هست باید کار را ادامه دهیم. باید بتوانیم تمرکز خوبی در بازی‌ها داشته باشیم. خیلی از مسائل و مشکلاتی که وجود دارد باعث بی‌تمرکزی در بازیکنان می‌شود. کاری که باید بکنیم این است که همه اعضای تیم بیشتر تلاش کنیم تا مانند سال گذشته موفق شویم و اگر یک نفر کم کاری کند کار سخت خواهد شد. خودم به آینده تیم امیدوار هستم. شاید آدم‌هایی از بیرون بخواهند مقابل این تیم سنگ بندازند که چنین آدم‌هایی وجود دارند. باید با همدلی و اتحاد بیشتر و با حمایت هواداران بتوانیم مشکلات خود را برطرف کنیم و همچنان ادامه دهیم. کار راحت نیست و به نظرم فقط با همدلی می‌توانیم کار را ادامه دهیم.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *