شکست مدافع قهرمانی مقابل مس/ دو جدال سنگین در گرگان و رامسر

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته سوم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه دهم آبان) با هفت دیدار در شهرهای رامسر، اسلامشهر، گنبد، رفسنجان، اردکان، گرگان و اصفهان پیگیری شد.

در سومین مسابقه این هفته که در سالن مخابرات اصفهان برگزار شد تیم گیتی‌پسند موفق به شکست سه بر صفر سایپا شد تا به دومین برد خود در این رقابت‌ها دست یابد. شاگردان امیر حسینی در این دیدار با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۶ بر ۲۴ نتیجه را به گیتی پسند واگذار کردند تا در پایان هفته سوم، سومین شکست خود را تجربه کنند.

تیم شهرداری گنبد کاووس این هفته و در نخستین بازی خانگی این فصل خود میزبان شهرداری ارومیه بود که این مسابقه در سالن المپیک برگزار شد. جدال دو تیم قعرنشین جدول جذابیت خاص خود را داشت زیرا شهرداری گنبد به عنوان فاتح این میدان به نخستین برد خود در این فصل از مسابقات دست یافت. در این مسابقه گنبد سه بر یک به پیروزی رسید.

تیم شهداب یزد صدرنشین جدول مسابقات و مدافع عنوان قهرمانی در هفته سوم میهمان مس رفسنجان بود و شاگردان محمدرضا تندروان که به دنبال سومین برد متوالی و تداوم صدرنشینی خود بودند، سه بر یک مغلوب حریف گمنام خود شدند. تیم مس رفسنجان که قبل از این مسابقه با یک برد و دو امتیاز در رتبه دهم جدول قرار داشت، در ست سوم ۲۵ بر ۲۳ مغلوب میهمان خود شد اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید تا شاگردان محمد محمدکاظم دومین پیروزی خود را جشن بگیرند.

در ششمین مسابقه این هفته تیم هورسان رامسر در سالن شهید صدر میزبان ایفاسرام اردکان بود و سه بر دو حریف خود را شکست داد تا دو امتیاز از این مسابقه به دست آورد. شاگردان رحمان محمدی‌راد در ست‌های اول و دوم با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند و در ست‌های سوم و چهارم ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ نتیجه را واگذار کردند تا مسابقه به ست حساس پنجم کشیده شود. در ست پنجم هورسان رامسر به بازی برگشت و ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسید تا دومین برد خود را به دست آورد.

دیدار دو تیم پاس گرگان و پیکان تهران نیز این هفته در دیداری سنگین و پنج سته به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت پاس با شکست سه بر دو حریف به دومین برد خود دست یافت. پیکانی‌ها در ست‌های اول و چهارم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند اما در ست‌های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۶ بر ۲۴ و ۱۵ بر ۱۱ مغلوب میزبان خود شدند تا ضمن تجربه دومین شکست به یک امتیاز این مسابقه اکتفا کنند.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *