استقلال مظلوم است

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا رجبی عصر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اظهار کرد: جواد نکونام برای حضور در بازی فردا مشکلی ندارد و استقلال را از روی نیمکت هدایت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه بازی سختی در برابر شمس آذر داریم، عنوان کرد: شمس آذر نشان داده تیم دونده و خوبی است ولی ما باید تلاش کنیم تا سیر صعودی تیم ادامه دار باشد و روز به روز بیشتر پیشرفت کنیم.

مربی تیم استقلال تهران ادامه داد: باید به یاد داشته باشیم که استقلال هستیم و با تمرکز کافی تلاش کنیم سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم.

رجبی با بیان اینکه استقلال در بازی‌های گذشته از داوری راضی نیست، عنوان کرد: انتظار داریم داوران بهترین قضاوت خود را برای استقلال داشته باشند.

وی بیان کرد: دوست داشتیم امسال توجه بیشتری به تیم استقلال بشود و بر همین اساس جواد نکونام معتقد است استقلال مظلوم واقع شده است.

مربی تیم استقلال با اشاره به حواشی پیش آمده در رابطه با جدال لفظی نکونام با برخی سرمربی تیم‌های لیگ برتری ادامه داد: جواد نکونام به هیچ شخص خاصی اشاره نکرده است.

وی در پایان یادآور شد: با هیچکس و تیمی جنگ نداریم و تنها انتظار و توقع ما این است که استقلال نیز مانند سایر تیم‌ها مورد حمایت قرار بگیرد.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *