مهرام برابر کاله پیروز شد/ شکست نفت آبادان برابر صنعت مس کرمان

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته هجدهم بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر آقایان (خلیج فارس) نکوداشت ابوالفضل صلبی امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه با انجام ۴ دیدار ادامه پیدا کرد.

در نخستین دیدار امروز تیم کاله به مصاف تیم مهرام رفت و این بازی را با نتیجه ۸۷ بر ۸۲ واگذار کرد. محمد جمشیدی در این دیدار با ۲۹ امتیاز، ۴ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۳۰ بهترین بازیکن شد.

تیم‌های صنعت مس کرمان و پالایش نفت آبادان در این هفته بازی کردند و صنعت مس با برتری ۸۳ بر ۶۷ به پیروزی رسید. کورین هنری با ۳۰ امتیاز، ۴ ریباند، ۷ پاس گل و کارایی ۳۲ بهترین بازیکن این دیدار بود.

در هفته هجدهم شهرداری گرگان و رعد پدافند هوایی مشهد به رقابت پرداختند و رعد با نتیجه ۹۷ بر ۶۷ در این دیدار مغلوب شد. ویل چری در این بازی با ۲۲ امتیاز، ۲ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۲۰ بهترین بازیکن شد.

لیموندیس شیراز مقابل تیم صنعت مس رفسنجان به میدان رفت و در نهایت با نتیجه ۹۸ بر ۷۷ تیم حریف را شکست داد. وحید دلیرزهان با ۲۸ امتیاز، ۹ ریباند، ۳ پاس گل و کارایی ۳۷ بهترین بازیکن این دیدار شد.

تیم‌های طبیعت تهران و فولاد هرمزگان در هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال آقایان ایران روز سه شنبه ۱۷بهمن ماه ساعت ۱۶ به رقابت خواهند پرداخت.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *