حال و روز قصّابان غاصب

به گزارش مشرق، محمدکاظم انبارلویی طی یادداشتی در روزنامه رسالت نوشت: صهیونیست‌ها در «زمین» به بن‌بست رسیده‌اند. «زمان» کم آورده‌اند و در مدیریت «اذهان» شکست خورده‌اند.

صهیونیست‌ها در دیپلماسی با سر به زمین خوردند.

خاصیت دیوار حائل را از دست رفته می‌بینند.

تانک‌های مرکاوا یک اسباب‌بازی بیش نیست.

گنبد آهنین زیر بارش هزاران موشک مثل یک آبکش سوراخ سوراخ است.

امروز غزه جان جهان است. ملت‌ها به خیابان‌ها ریخته‌اند حتی در دیار کفر، صهیونیست‌ها هنوز به راز رمزگشای بیداری جهانی طوفان پی نبرده‌اند.

امروز غزه به صورت سیاهچاله‌ای درآمده است که مشروعیت اشغالگران را می‌بلعد. امروز صهیونیست‌ها ارض موعود را در جهنم موعود تجربه می‌کنند. امروز جهان شاهد یک خیزش مردمی برای مبارزه با رژیم صهیونیستی است. جنبش جهانی ضدصهیونیسم شکل گرفته است. شکاف دولت – ملت در غرب در مورد حمایت از فلسطین مثل روز روشن است.

جنایات جنگی و نسل‌کشی در غزه جواب نداده است.

رژیم صهیونیستی هرچه بیشتر دست و پا می‌زند بیشتر در سیاهچاله نفرت افکار عمومی جهان فرو می‌رود.

صدای شیون زنان و گریه و ناله کودکان و قتل‌عام بی‌گناهان غزه در چهار گوشه جهان شنیده می‌شود. این صدا، بوق‌های ارتش رسانه‌ای آمریکا و سه کشور شرور اروپایی را از کار انداخته است.

امروز جنایتکاران جنگی رژیم صهیونیستی و سران آمریکا و انگلیس و آلمان و فرانسه در زمین، لعنت و در آسمان نفرین می‌شوند. این نفرین و آن لعنت حیات ظالمان را هدف قرار داده است. امروز جامعه جهانی شاهد یک رفراندوم علیه مظالم رژیم غاصب صهیونیستی است.

ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مخصوص ارتش آمریکا خوب می‌دانند حرفی برای گفتن در یک جنگ غیرمتقارن در زمین ندارند.

راهبرد زمین سوخته جواب نمی‌دهد. زمین سوخته را می‌شود ساخت اما زمان از دست رفته را نمی توان برگرداند. بازی در زمان از دست رفته همان‌قدر خطرناک است که در زمین از دست رفته از روی غافلگیری دچار آن شدند.

حملات جنون‌آمیز صهیونیست‌ها به غزه نشان می‌دهد آنها عقلانیت سیاسی، نظامی و راهبردی خود را از دست داده‌اند. آنها که به فکر عادی‌سازی روابط با اعراب و جهان بودند امروز به فکر عادی‌سازی آوارگی خود در سرزمین‌های اشغالی هستند. یک میلیون نفر از سرزمین‌های اشغالی فرار کرده‌اند. ۷۰۰ هزار نفر از شهرک‌نشین‌ها آواره شده‌اند!

امروز نتانیاهو دولتی متلاشی و ازهم‌گسیخته را زیر ضربه عملیات طوفان‌الاقصی اداره می‌کند.

او در باتلاقی فرو رفته، هرچه دست و پا می‌زند بیشتر گرفتار می‌شود. «مقاومت» امروز یک واژه مقدس است که هر دولت و ملتی برای تطهیر خود از جنایات غاصبان قصاب در فلسطین اشغالی به آن تقرب می‌جویند. مکافات کودک‌کشی رژیم فرعونی صهیونیستی، انزوای روزافزون جهانی است.

صهیونیست‌ها در حملات زمینی، خسته، سرشکسته و زمین‌گیر شده‌اند.

چهره رژیم صهیونیستی در قاب رسانه‌های جهان امروز فراتر از زشتی و پلیدی و بی‌رحمی و رذالت و فروتر از سیاهی، تبهکاری، نسل‌کشی و جنایات جنگی است.

هیچ تلاش رسانه‌ای، آنها را نمی‌تواند از این تصویر دور کند.

کلید واژه‌های آزادی، دموکراسی و حقوق بشر در پشت ویترین مغازه لیبرال دموکراسی جهان خاک گرفته و بوی باروت می‌دهد. مردم جهان می‌گویند این سه قلم کالای فکری کیلویی چند!؟

مردم جهان امروز پنجه در پنجه شیطان انداخته‌اند. تمامی کفر در برابر تمامی ایمان صف‌آرایی کرده است. پیروزی در نهایت با اهل ایمان است.

«میدان واقعیت» و «واقعیت میدان» در منطقه هر دو به ضرر آمریکا و رژیم صهیونیستی است. استکبار جهانی در این سراشیبی دست وپا می‌زند.

آنچه از میان گرد و خاک بمباران های وحشیانه و نتایج حماسی نبردهای موفقیت آمیزحماس با رژیم صهیونیستی پس از آتش بس و تحمیل واقعیت های میدان برخواهد خاست. یک پیروزی شگفت انگیز و بزرگ برای ملت فلسطین خواهد بود که تاریخ ملت فلسطین را به دو قسمت قبل از ۱۵ مهر و بعد از آن تقسیم خواهد کرد.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *