پلیس رشوه ۱۰۰ میلیون تومانی قاچاقچی مواد مخدر را رد کرد

پلیس رشوه ۱۰۰ میلیون تومانی قاچاقچی مواد مخدر را رد کرد

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ پیام کاویانی رئیس سازمان اطلاعات پلیس تهران از صحت عمل و رد رشوه یک میلیارد ریالی مأموران وظیفه‌‌شناس این پلیس خبر داد.

سرهنگ پیام کاویانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی چندین فقره تیراندازی توسط عده ای از قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که بعضا منجر به تخریب خودرو و جراحت تعدادی ازظ شهروندان در شرق تهران شده بود، پرونده‌ای در پایگاه چهارم سازمان اطلاعات پلیس تهران تشکیل شد و بلافاصله رسیدگی به این موضوع و دستگیری عاملان آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: متهمان این پرونده که متوجه شده بودند تحت تعقیب پلیس هستند به مدت یک هفته متواری بوده و هربار محل اختفای خود را تغییر می‌دادند.

رئیس سازمان اطلاعات پلیس تهران تصریح کرد: در نهایت با تلاش‌های شبانه روزی مأموران پلیس مخفیگاه این افراد شرور در حوالی تهرانپارس شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، 7 نفر از قاچاقچیان موامخدر به همراه آلات و ادوات جرم و مقادیر قبال توجهی از سلاح و مواد مخدر دستگیر و تمامی این افراد برای سیر مراحل قانونی به مقر پلیس منتقل شدند.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به اینکه در حین عملیات دستگیری یکی از متهمان اصلی این پرونده برای چشم‌پوشی پلیس و فرار از روند قانونی مبلغ یک میلیارد ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران پلیس پیشنهاد داد، گفت: متهم با عزت نفس و صحت عمل ماموران پلیس مواجه شد و تمامی متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ کاویانی در پایان از مردم خواست، هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر، شکایت و یا درخواست از پلیس را با سامانه مردمی 197 در میان بگذارند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *