مراجعه حضوری مردم به شعب با توسعه محصولات جدید بانک ملت، کاهش می یابد

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی در مراسمی که با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد جواد شریف زاده معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد و مدیران ارشد این بانک برگزار شد، ضمن ارائه گزارش عملکرد شش ماهه بانک ملت، با اشاره به برنامه های آتی بانک ملت از انتشار 200 میلیون دلار اوراق مرابحه ارزی خبر داد و گفت: علاوه بر انتشار این اوراق، فروش 800 میلیون دلار سهام بانک به صندوق توسعه ملی بابت شرکت ملی نفت نیز در دستور کار قرار دارد.

 مراجعه حضوری مردم به شعب با توسعه محصولات جدید بانک ملت، کاهش می یابد

مدیرعامل بانک گفت: تعیین تکلیف 130 هزار میلیارد تومان مطالبات نفت به عنوان بزرگترین مطالبات تاریخ شبکه بانکی از جمله برنامه های بانک ملت تا پایان سال جاری است.

دولت آبادی از ایجاد شعبه بانک در کشور چین خبر داد و گفت: ایجاد بانک و شعبه بانک ملت در کشور چین در دستور کار هیات اعزامی به چین قرار دارد.

وی افزود: افزایش سرمایه بانک ملت از 300 هزار میلیارد به 710 هزار میلیارد نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد.

مدیرعامل بانک گفت: افزایش سرمایه بانک ملت از300 هزار میلیارد به 710 هزار میلیارد نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد.

مدیرعامل بانک ملت، با اشاره به رونمایی از محصولات فناورانه بانک ملت گفت: طبق بررسی های کارشناسی، 65 درصد مراجعه مردم به شعب برای 4 عمل واریز، برداشت، پرداخت و صدور کارت است که با اجرای طرح های مختلف فناورانه از جمله ویدئو بانک، این میزان مراجعه کاهش خواهد یافت.

دولت آبادی همچنین گفت: در راستای سیاست های دولت و تاکیدات وزارت اقتصاد در راستای عدالت محوری در اعطای تسهیلات خرد، بانک ملت امکان دریافت غیرحضوری تسهیلات فرزندآوری و ازدواج را از طریق 7.000 دفتر پیشخوان در سراسر کشور فراهم کرده است و بر این اساس کلیه مراحل از افتتاح حساب تا دریافت تسهیلات به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد.

شایان ذکر است، سامانه فرابانک، اعطای تسهیلات فرزندآوری و ازدواج از طریق دفاتر پیشخوان دولت، BNPL، صدور و دریافت چک دیجیتال، سفته الکترونیک، اکوسیستم بانکداری باز و چند محصول دیگر به ویترین خدمات بانک ملت افزوده شد.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *