چهره دروغین کشورهای غربی در غزه به دنیا نشان داده شد

به گزارش مشرق، آیت الله محمد محمدی گلپایگانی در آیین معارفه و تکریم محمد مخبر و پرویز فتاح در ستاد اجرایی فرمان امام اظهارداشت: باید در کارهای هفتگی خود با دقت بنگریم تا اگر کار حسنه ای برای دیگران انجام دادیم خوشحال شویم در غیر این صورت باید به دلیل این خسران نگران و ناراحت بود و پروردگار متعال و اهل بیت ناظر بر اعمال ما هستند.

وی، این ستاد را از یادگارهای پربرکت امام راحل دانست و گفت: اموال و املاک زیادی از خاندان کثیف پهلوی مانده بود که بعد از سقوط آنها بلاتکلیف بود و به گفته نویسنده کتاب ظهور تا سقوط پهلوی ، حسین فردوست؛ تعداد روستاهایی که رضاشاه از مردم شمال و سایر نقاط ایران به زور و تهدید و ارعاب گرفته بود، ۲۴۰۰ روستا بود که جمعیت زیادی را شامل می شد و این املاک را به بنیاد وابسته به خودشان یعنی بنیاد پهلوی دادند و بعد از تبعید به جزیره موریس و هنگام ترک ایران همه این املاک را به پسرش بخشید.

آیت الله گلپایگانی، بزرگترین عامل سقوط رژیم پهلوی را فساد مالی و قاچاق مواد مخدر پدر و پسر پهلوی و دختران و پسران آنها عنوان کرد و گفت: بعد از انقلاب اسلامی اعلام شد روستاییانی که سندی از املاک خود دارند بیایند و املاک خود را پس بگیرند.

وی، قتل عام مردم معترض به کشف حجاب در مسجد گوهرشاد تا ۲ هزار نفر در جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) را از دیگر فجایع پهلوی عنوان کرد.

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: در اصل ۴۹ قانون اساسی، باید اموال مصادره شده از زمان رژیم پهلوی در اختیار ولی فقیه زمان باشد.

آیت الله گلپایگانی درباره ریاست بر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اظهارداشت: افراد پاک باخته، مخلص و پاکدست در طول این مدت در ستاد اجرایی فرمان امام خدمت کردند؛ این افراد به امام و رهبری و نظام دلبسته بودند و قطعا در آینده هم وضعیت ستاد اجرایی فرمان امام همین حالت است.

وی خاطرنشان کرد: فراموش نکردیم که روزانه بیش از ۷۰۰ نفر در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان دادند ولی ستاد اجرایی فرمان امام برای تولید واکسن و ماسک ورود جدی کرد و از اموال و املاک خود برای خدمت به مردم استفاده کرد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود درباره غزه، اظهار داشت: با اینکه تلفات زیادی در غزه داشتیم و کودکان و زنان و مردان زیادی را شهید کردند اما چهره کریه و دروغین کشورهای اروپایی و غربی و آمریکا به دنیا نشان داده شد.

به گفته وی، هر کسی که در جامعه غربی ابراز تردید درباره هولوکاست‌ کند که معلوم نیست راست باشد یا دروغ، را به دلیل دفاع از حقوق بشر زندان می کنند اما همین اراذل حاکم در کشورهای آمریکا، اروپایی و غربی وضعیت حقوق بشر در غزه و کشتارها در غزه و جنایات صهیونیست علیه فلسطینیان را نمی بییند.

آیت الله گلپایگانی با بیان اینکه خودشان اعلام کردند که به اندازه بمب اتمی انداخته شده بر سر مردم هیروشیما بمب بر سر مردم مظلوم غزه انداخته شده است، گفت: ان شا الله مقدمه ظهور حضرت مهدی (عج) است.

وی درباره ارایه حکم ریاست ستاد اجرایی به سید پرویز فتاح ، گفت: اعتماد و اطمینانی که رهبر انقلاب به مهندس فتاح داشتند باعث شده که وی سه حکم از مقام معظم رهبری در کمیته امداد و بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام دریافت کند.

رییس دفتر رهبر انقلاب ادامه‌داد: ستاد اجرایی کارهای کمی نکرده و اقدامات بزرگی انجام داده است؛ رهبر انقلاب فرمودند که خوب است هزار مدرسه بسازید ولی ستاد اجرایی فرمان امام تا کنون بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ مدرسه ساخته و این روند ادامه دارد.

وی مدرسه سازی و علم‌آموزی را بسیار با اهمیت ومهم‌ عنوان کرد و گفت: هولوکاست قبلی هم اکنون به آپارتاید علم تبدیل شده و اروپایی ها در زمینه اعطای علم به دنیا در حال اعمال آپارتاید هستند و امیدوارم که این جریان برعکس شود.

وی افزود: اگر کسی بخواهد علم را از کشورهای اروپایی یاد بگیرد باید به زبان آنها مسلط شود ولی ان شا الله بزودی آنها باید برای فراگرفتن و کسب علم روز دنیا به ایران بیایند و فارسی یاد بگیرند.

وی همچنین حکم رهبر انقلاب اسلامی به سید پرویز فتاح به عنوان رییس ستاد اجرایی فرمان امام را قرائت کرد.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *