آخرین قیمت ارز و سکه در معاملات امروز بازار

‌به گزارش مشرق، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس با افزایش ۱۶۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۹۴ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۴۰ تومان کشف قیمت شد.

دلار در ‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۹۲۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۹۵ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۳ هزار و ۶۴۷ تومان معامله شد.اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۴۴ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۱ هزار و ۲۲۰ تومان معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا ‌

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۸۰۱ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با کاهش ۵۰ هزارتومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۹۸ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۸۲۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

نرخ طلای آب شده نیز ۱۰ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان بوده است. هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز هم با کاهش ۸ صدم درصدی ۱۹۸۲ دلار معامله شد.

منبع: فارسمقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *