میرحسین موسوی و ائتلاف جبهه مقاومت ملی با شورای ملی مقاومت

به گزارش مشرق، یک منبع آگاه، گفت: منافقین سناریوی تحریک دوبارهٔ میرحسین موسوی و واداشتن او را به بیانیه‌نویسی و اظهارات هنجارشکن کلید زده‌اند.

فارس نوشت: گروهک نفاق به اردشیر امیرارجمند، نزدیک‌ترین و معتمدترین مشاور میرحسین موسوی ابلاغ کرده تا طبق الگویی که منافقین قبلاً و در قالب تشکیل شورای ملی مقاومت اجرا کرده‌اند، تشکیلاتی برای او ایجاد کند.

امیرارجمند هم طرح گروهک نفاق را با هدف داخلی‌نمایی با چند نفر از اصلاح‌طلبان رادیکال و سابقه‌داران نفاق از جمله «قربان – ب»، «حسین – ر» و «سعید – م» فتنه‌گر زندانی در میان گذاشته و در نهایت تأسیس گروهی با نام «جبههٔ مقاومت ملی» به موسوی دیکته کرده است.

موسوی مثل تمام موارد دیگر که ابلاغیه‌های امیرارجمند را چشم‌بسته قبول و اجرا می‌کند، با پذیرش اصل طرح از نامبرده و ۲ نفر دیگر خواسته که اولاً منشوری برای آن به اصطلاح «جبهه» بنویسند، ثانیاً اعضایی را برای شورای مرکزی تشکیلات مشخص کنند تا جبهه‌بودن تشکل را القا کند.

از سوی منافقین به امیرارجمند تأکید شده که باید پیش‌ از ۲۵ بهمن اعلام موجودیت این جبهه اتفاق بیفتد؛ پس او با کاندیدا کردن افراد خاص و دریافت تأییدیهٔ منافقین برای اسامی افراد کاندیدا شده، جمعی از سابقه‌داران نفاق و افراطیون فتنهٔ ۸۸ و فراریان به غرب را شورای مرکزی این جبهه کرده است.

طبق ابلاغیهٔ پیش‌گفته، میرحسین موسوی باید شخصاً با انتشار بیانیه‌ای تحریم انتخابات پیش‌رو و تأسیس جبههٔ مقاومت ملی یا همان شورای ملی مقاومت را اعلام کند.

اردشیر امیرارجمند کیست؟

امیرارجمند از زندانیان فتنهٔ ۸۸ بود که با استفاده از فرصت مرخصی توسط گروهک نفاق و به‌شکل غیرقانونی از کشور فرار و ابتدا در مقر منافقین در حومهٔ پاریس ساکن شد.

برادرِ او از اعضای قدیمی و از سران کنونیِ گروهک نفاق است و به همین دلیل از گذشته حتی سران اصلاح‌طلبان هم به او مشکوک بودند و موافق همکاریِ نزدیک او با جریان اصلاحات نبودند.

علاوه بر آن اسناد متعددی از ارتباط قدیمی امیرارجمند با سرویس جاسوسی فرانسه وجود دارد و حتی آن سرویس بعداز مرگ ابوالحسن بنی‌صدر، آپارتمانی که قبلاً به او داده بود را در اختیار امیرارجمند گذاشت.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *