گفت و شنود/ خاک بر سر!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: تلویزیون رژیم صهیونیستی صحنه‌ای از یک ساختمان بتنی که دیوارهای آن فروریخته و ساختمان نیز در آتش سوخته است را نشان داد که یک نظامی اسرائیلی مقابل آن ایستاده و با آب و تاب می‌گوید درون این ساختمان ۱۸ کودک بودند که رزمندگان حماس با تیراندازی و پرتاب نارنجک ساختمان را منهدم کرده و بعد، هر ۱۸ کودک را سر بریده‌اند!

گفتم: با تیراندازی و پرتاب نارنجک چگونه توانسته‌اند این دیوارهای بتنی را منهدم کنند؟! بعد از انهدام آن ۱۸ کودک چگونه زنده مانده‌اند؟! و رزمندگان حماس چگونه و چرا کودکان را از زیر آوارها بیرون کشیده و کشته‌اند؟!

گفت: اتفاقاً روزنامه صهیونیستی ‌هاآرتص نوشته است نظامیان اسرائیل به تصور این که نیروهای حماس درون ساختمان بوده‌اند، ساختمان را با توپ و راکت ویران می‌کنند و بعد متوجه می‌شوند که تعدادی کودک را کشته‌اند! و…

گفتم: خود این نظامی صهیونیست که این داستان ساختگی را نقل می‌کند و می‌گوید با چشمان خودش صحنه را دیده! هنگام حمله حماس کجا بوده و چرا هنوز زنده است؟!

گفت: چه عرض کنم؟!

گفتم: یارو می‌گفت رفته بودم شکار شیر، تفنگم گیر کرد و شیر آمد و مرا خورد! پرسیدند پس چرا زنده‌ای؟! گفت؛ خاک بر سر این زندگی! این هم شد زندگی؟!

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *