‌فارس من| پاسخ ایران‌خودرو به مطالبه خریداران تارا V1 ‌

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت پویشی با عنوان «درخواست عدم تغییر خودروی تارا V1 به پلاس با اولویت تحویل زمستان» عنوان کرده‌اند که شرکت ایران‌خودرو طی فراخوانی به ثبت‌نام کنندگان مرحله اول سامانه یکپارچه خودرو اعلام کرده است به جای تحویل خودروی تارا V1، خودروی تارا V1 پلاس تحویل بگیرند.

کاربران سامانه فارس من در پویش مذکور نوشته‌اند که در مرحله اول عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه ثبت نام برای خرید خودرو تارا دستی پنج دنده ثبت نام کرده‌اند و براساس اولویت‌بندی در نوبت تحویل زمستان 1402 قرار گرفته‌اند که به تازگی از سوی خودروساز برای آنها فراخوان واریز وجه ارسال شده است.

آنها عنوان کرده‌اند که خودروی جایگزین، نسبت به خودروی انتخابی آنها حدود 200 میلیون تومان گران تر است،‌ لذا با توجه به اینکه حدود 7 ماه است که در انتظار تحویل خودروی انتخابی خود هستند، امکان تامین وجه اضافه برای خرید خودروی جایگزین را ندارند بنابراین از مسئولان این شرکت خودروساز خواسته‌اند‌ شرایطی فراهم شود که متقاضیان تارا V1 همان خودروی مورد تقاضای خود را خریداری کنند.

پیرو پویش ثبت شده، موضوع از روابط عمومی شرکت ایران خودرو پیگیری شد.

روابط عمومی ایران‌خودرو در واکنش به این پویش اعلام کرد: «مشتریان در صورت انتخاب و مشارکت در فراخوان تارا V1P، خودرو را ظرف دو هفته تحویل خواهند گرفت و در صورت عدم انتخاب، اطلاع‌رسانی لازم متعاقبا انجام خواهد شد».

‌روابط عمومی و معاونت فروش ایران‌خودرو با وجود پیگیری‌های مکرر خبرنگار فارس، توضیحات بیشتری ارائه نکرد، در این راستا فعلا مشخص نیست ‌در فراخوان بعدی کدام خودرو تارا عرضه می‌شود.

پایان پیام/

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *